Představujeme Brněnskou pobočku

Kolik vás na pobočce v Brně najdeme? 

11 holek a 50 kluků, celkem tedy 61 + 2 želvy a dost možná několik strašilek. Jednou se tady našla obrovská strašilka a od té doby se tady čas od času s nějakou potkáme. Stejně tak u nás můžete najít pejsky a rybičky Adlera a Radlera.

Kde sídlíte a jak to u vás vypadá? 

Najdete nás kousek od hlavního a dolního nádraží v Brně. Celkem se rozkládáme na dvou patrech ve 13 (šťastných) kancelářích. Mimo kanceláře máme také společné prostory - 2 kuchyně, relax room (všemi oblíbený) a 2 zasedačky. 

Jak vypadá běžný pracovní den v Brně? 

Každý den vypadá jinak a každý si práci plánuje podle sebe. Je to u nás zkrátka dost flexibilní. Palačinkovým dnem však nepohrdne nikdo! 

Na jakých projektech momentálně pracujete? 

Máme rozpracovaných asi 13 projektů. Co se týče technologií, nejčastěji se u nás setkáte s Javou. 

Jedním z nových projektů, na kterém pracujeme, je rozvoj nemocničního informačního systému pro nemocnice spravující databázi až 1 500 000 pacientů. Primárně se jedná o úpravu, optimalizaci a přidávání nových funkcionalit do stávajícího systému. Jedná se o desktopovou, mission-critical aplikaci s požadavkem na vysokou dostupnost. Mimo Javy zde developeři pracují s Apache Camel, Swing, JasperReports anebo Oracle. Dalším z novějších projektů je práce na autonomním systému řízení dopravy. Řešíme tady např. zelené vlny na semaforech, zpomalení kvůli emisím anebo obsazenost parkovišť. Na své si přijde ten, kdo ovládá Python, Groovy nebo Javu. Parťáky hledáme na oba projekty, tak se nám v případě zájmu ozvi! :) 

V čem jste nejlepší? 

My tady v Brně spíše říkáme, v čem jsme jiní a tím je rozhodně flexibilita technologií. 

Kromě flexibility technologií, v čem ještě jste jiní? 

Jsme milovníci deskovek! Na jednoho člověka připadá asi 10 deskovek, takže si asi umíte představit, že s námi se nudit nebudete. Mimo deskovky se ještě potkáváme u FIFY a stolního fotbálku. Čas od času spolu zajdeme do kina anebo na bowling. V létě zase rádi poměřujeme síly v beachvolejbalu. Jsme hraví, máme se rádi a zabít se navzájem chceme pouze na laser game! 

Takže do svého týmu přivítáte jedině člověka s deskovkou? 

Nee, to určitě ne. Je nám celkem jedno, zda má rád kočky, nebo jiná zvířata, zda je to holka, nebo kluk, hlavně to musí být příjemný pohodář, který se dokáže pobavit s každým. Na ty deskovky ho ale stejně jednou přemluvíme. :)