Jak probíhá nábor

Zaujala Tě nějaká z aktuálně nabízených pozic? Hledáš práci, která tě bude nejen živit, ale i bavit? Zaujali jsme Tě a přemýšlíš, že by ses k nám přidal do týmu? Super, zbývá pár kroků a můžeme si plácnout!

  1. Bez čeho to nepůjde? Bez přihlášky na konkrétní pozici a tvého CVčka (postačí i odkaz na LinkedIn profil)! To nám pošli na adresu: pridej_se@sde.cz.
  2. Následuje úplně první kontakt – ozveme se Ti a zároveň Ti zašleme online test. Neděs se, jen si prověříme Tvé analytické a algoritmické znalosti. Test není zaměřený na konkrétní programovací jazyky.
  3. Jakmile test vyplníš, zavoláme si. S největší pravděpodobností budeš mluvit s jednou z našich milých HR Lady - Andrej a nebo Gábi. Ty se dozvíš výsledky testu a my zjistíme, co Tě zajímá a baví. Tento telefonický prescreening zaručí oběma stranám, že budou vědět, co potřebují. Popovídáme si o tom, jaké technologie Tě baví, jaké máš zkušenosti, seznámíš se s našimi projekty and also, we are going to speak English a bit.
  4. Pokud po tomto telefonickém kole zjistíme, že by to mohlo fungovat, domluvíme se na osobním setkání. Setkáš se osobně nejen s Andrej nebo Gábi, ale i přímo s tvým potenciálním vedoucím. Tady si povykládáme víc, probereme konkrétní projekty a pomalu se budeme těšit na spolupráci!
  5. V posledním bodě nás už čeká pouze klasické papírování - podepíšeme smlouvu, vyřešíme veškerou administrativu a nastupuješ! Teď už přichází na řadu deskovky, pravidelné firemní večírky, společné snídaně a práce v super kolektivu!

Váháš a nevíš proč zrovna SDE?

Máme různorodé projekty a používáme různorodé technologie. Pokud Tě projekt či technologie po čase omrzí, prostě přesedláš jinde. Jednou to můžou být webovky, podruhé zase mobilní  appky nebo embedded projekt. Omrzí Tě backend, není problém si vyzkoušet trochu designu u frontendu. U nás se nudit prostě nebudeš. Zaručeno!

Jsi student?

I pro tebe máme místo! Nabízíme částečné úvazky a v rámci partnerství s MU možnost spolupráce na bakalářce nebo diplomce. Potřebuješ stáž? V SDE Tě posadíme na několik židlí a sám si vybereš, co tě baví. Nestrčíme Tě do nory, ale budeš komunikovat se zákazníkem a vyzkoušíš si práci na reálném projektu. Zkušenější mentor Ti vždy poradí.

Rada na závěr?

Neboj se říct, co tě baví a zajímá. Měj jasno, čemu se chceš věnovat.